Oferta

Odżelaźniacze

Wysoka zawartość związków żelaza i manganu w wodzie jest bardzo częstym problemem przy wydobywaniu wody ze źródeł. Posiadamy wysokiej klasy odżelaziacze na usunięcie tych związków z wody.

Filtry odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza jest metodą wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Ta nowoczesna technologia jest wykorzystywana przez wiele firm zajmujących się produkcją wody w butelkach. W naszej ofercie znajdą Państwo różne urządzenia oparte na procesie odwróconej osmozy.

Zmiękczacze wody

Problem z twardą wodą? Na szczęście na jego rozwiązanie istnieje skuteczny, sprawdzony sposób! Można osiągnąć cel dzięki zastosowaniu profesjonalnych zmiękczaczy wody, które montuje się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w firmach. Prezentujemy urządzenia, które skutecznie eliminują sole wapnia i magnezu osadzające się w urządzeniach AGD oraz elementach instalacji, co negatywnie wpływa na ich działanie.

Uzdatnianie wody

Proces polegający na doprowadzeniu zanieczyszczonej wody do stanu czystości wymaganego dla danego zastosowania. Skład elementarnych procesów uzdatniania wody dobiera się zgodnie z zastosowaniem produktu finalnego.

COMIBUD
Adres

Tadeusza Rejtana 9b 
05-120 Legionowo

Dane kontaktowe

Telefon: 510 56 44 22